Tělové a ušní svíce

Druhy svící:  Ušní: aplikace do ucha nebo na obličejové části

Tělové: kdekoliv na tělo

Očistné : černé a bílé

Čakrové svíce: na místa čaker

Svíce pracují na úrovni těla, psychiky, jemnohmotných těl (čakry). Všechny tyto úrovně jsou vzájemně propojené.

Ušní svíce: bolí Vás ucho, máte ho zalehlé nebo se nemůžete zbavit vody? ušní svíce pomáhají uvolnit zevní zvukovod i vyrovnat tlak v oblasti ucha, čela a nosních dutin. Teplo vytvořené hořením svíce změkčuje nahromaděný ušní maz a mírný podtlak ho komínový efektem vysaje. Zároven dochází k vyrovnání tlaku přes trubici celé oblasti celé oblasti hlavy. To může mít příznivý účinek například při bolestech v uších, při mírných formách zánětu středního ucha, svědění v uchu, při pocitu tlaku v uších a hlavě či hučení v uších. Tepelný vliv pozitivně ovlivnuje toky energie v meridiánech.

Tělové svíce: jsou alternativou k řešení zdravotních a psychických problémů. Svíce je vhodným pomocníkem pro odstranění a eliminaci zánětů v těle, otoků, bolestí a můžete ji použít i při náročných stresových situacích a psychické nepohody. Zapálená svíce podporuje cirkulaci energie, uvolnuje energetické bloky a spouští tak přirozené regenerační procesy organismu. Tělová svíce působí protizánětlivě, prohřívá tělo a harmonizuje psychickou i fyzickou stránku těla. Zapálenou svíci přikládáme na bolestivá místa, akupresurní místa či čakry.  Tělovou svíci tak můžete použít pro podporu léčby zánětů svalů i kloubů, porucha trávení, při ženských obtížích, posílení imunity, deprese, nervozita, nespavost, hemeroidy, problémy s prostatou ,chřipka, nachlazení, žaludeční potíže, opary.

Očistná svíce černá  je výborným pomocníkem při nastartování metabolismu, k detoxikaci a redukci hmotnosti. Doporučuje se používat také k posílení imunity a čištění lymfatického systému. Tato svíce zároven napomáhá k uvolnění hlubokých psychických bloků, při těžkých depresích, nervozitě a snižování stresu.

Očistná svíce bílá je výborným pomocníkem pro uvolnění stresu, při psychických problémech, při vyčerpání, při špatné náladě, nervozitě, lítosti, sebelítosti, smutku, depresím, potlačeném vzteku, pochybnostem a celkovému povzbuzení organismu na fyzické i duševní úrovni.

Čakrové svíce:  1. čakra kořenová barva červená, 2. čakra Sakrální barva oranžová, 3. čakra Solar-Plexus barva žlutá, 4. čakra Srdeční  barva zelená (růžová a zlatá), 5. čakra Krční barva světle modrá, 6. čakra Čelní indigově modrá, 7. čakra Temenní barva fialová, bílá, zlatá.

Bezpečnost při použití ušních svící a tělových svící

Ušní a tělové svíce nenahrazují lékaře, jsou určeny pouze k zevnímu použití, nedávejte svíce svým dětem bez dozoru, nepřikládejte svíce na otevřené rány, nepoužívat při perforaci ušního bubínku, neaplikuje se těhotným ženám a dětem do 3 let, neaplikují se přímo na oblast srdce, sliznice nebo otevřené rány, osobám na alergii na včelí produkty.

Leave a Reply